Të gjithë flasin për aplikacionin TikTok.

TikTok aplikacioni më i fundit dhe më i madhi që është bërë, kanali kryesor që të zbulojnë mënyra të reja dhe krijuese për të shprehur veten. Ata mund të ndjekin interesat e tyre, dhe të argëtohen.

Tik Tok ka mjete të integruara të redaktimit, muzikë falas, dhe klipe dialogu, dhe filtra që e bëjnë krijimin e videos lehtë për çdo nivel aftësie.

Kështu ka bërë edhe një çift, i cili postuar një video, ajo që na bëri më shumë përshtypje ishte se video ishte bërë me këngën e këngëtares së njohur Arta Bajrami.

Ata duket se janë duke u kënaqur dhe po ju pëlqen ky aplikacion ngase janë të rregullt me postimet që bëjnë.

Burri vazhdimisht publikon video argëtuese, duke kënduar.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu