Para pak orësh ka qarkulluar një lajm në mediat tona se Ramush Haradinaj ka aktakuzë të kjonfirmuar ngfa dhomat e specializuara në gjykatën Speciale shkruan GazetaFlash24.

Por Haradinaj e ka hedhur poshtë këtë lajm duke e cilësuar si informacion të rremë.

Të dashur qytetarë, Disa media tona kanë raportuar një lajm të rremë që për burim kanë eksponentë të Serbisë. Unë me dinjitet kam mbrojtur pastërtinë e luftës së UÇK-së dhe nuk jam subjekt i asnjë procesi gjyqësor. Vazhdoj punën në mbrojtje të vlerave dhe të shtetit. RH

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu