Rozafa Kryeziu është vajza e Shkumbin Kryeziut dhe Mimoza Mustafës.

Ajo është aktive në rrjete sociale, ku ndan postime të shumta me ndjekësit e saj ku shpesh herë shfaqet edhe provokuese

Së fundi, Rozafa ka publikuar një foto në llogarinë e saj ‘Instagram‘ e veshur me pantolla dhe bluzë të bardhë ajo ka ekspozuar format trupore.

Imazhin e ka shkrepur para pasqyrës.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu