Është bërë publike lista e votave ne Skënderaj ku shihen se sa vota ka marrë secili kandidat i PDK-së.Në bazë të kësaj liste të siguruar nga Magazina.al shihet se pas kryetarit të PDK-së, Kadri Veselit renditet Mërgim Lushtaku, djali i Kryetarit të degës në Skënderaj të PDK-së, Sami Lushtaku.

Pastaj më së shumti vota ka Fadil Nura me 3759 vota dhe pas tij Bekim Haxhiu- Kamishi me 3480 sosh. Tek kandidatet femra më së shumti vota ka marrë Ganimete Musliu me 2780 vota.

Shikoni listën më poshtë:

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu