517053473MC019_WIND_AND_RAI

Ditëve në vijim vazhdon të mbajë mot i ngrohtë dhe me diell. Ditën e enjte do të ketë edhe vransira kalimtare. Orëve të mëngjesit në vise të ulëta, më ftohtë dhe mundësi për mjegull/mjegullinë, shkruan Gazeta Metro.

Sipas parashikimeve të fundit mot i ngjashëm, i ngrohtë dhe kryeisht me diell, do të vazhdoj të mbizotëroj deri nga mesi i javës së ardhshme.

16.10.2019 – Kryesisht me diell dhe ngrohtë. Në mëngjes vende-vende në vise të ulëta mundësi për mjegull/mjegullinë. Erë e lehtë nga jugperëndimi-perëndimi 1-4m/s. Indeksi UV: 4.
17.10.2019 – Ngrohtë, me diell dhe vransira kalimtare. Erë e lehtë nga jugu 1-3m/s. Indeksi UV: 4.

Loading...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu