Serili turk “Më fal”, ka disa vite që është duke u shfaqur në televizionet shqiptare, duke qenë një nga më të ndjekurit.

Aktorët dhe drama turke që bëhet në këtë serial, pëlqehet shumë nga shqiptarët dhe për këtë duket se janë në dijeni edhe protagonistet e serialit, shkruan Magazina.al

Në një video, shihet një shqiptar në sheshin e xhirimit bashkë me të gjithë atorët e serialit, të cilët përshendetin shqiptarët, ka prej tyre që bëjnë edhe simbolin e shqiponjës me duar.

VIDEO


Loading...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu