Ka përfunduar super derbi i madh në Premier League.
Të drejtuarit e Solskjaer kanë barazuar me rezultat 3 me 3 ndaj skuadrës së Anchelottit, shkruan GazetaBlic.Cavani, Fernandes dhe McTominay shënuan për Manchester United, kurse Doucurte, James Rodriguez dhe Calvert Lewin realizuan për mysafirët.

Pas kësaj ndeshje, Manchester United renditet në vendin e dytë me dy pikë më pak se Manchester City e vendit të parë, kurse Everton në pozitën e 6 me 37 pikë.

Loading...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu