Me fillim nga ora 20:45 do të zhvillohet njëra ndër sfidat më të rëndësishme të Kombëtares së Kosovës, ndërmjet Kosovës dhe Malit të Zi në stadiumin Fadil Vokrri shkruan GazetaFlash24.


Djelmoshat e Bernard Challandes synojnë me çdo kusht fitoren që të afrohen me Çekinë dhe Anglinë që kanë nga 12 pikë, mirpo në anën jetër ndodhet një Mal i Zi që nuk ka çfarë të humb dhe synon poashtu fitoren.


Ndërkaq sapo janë publikuar formacionet zyrtare :

Kosova: (4-2-3-1): Muriqi; Vojvoda, Rrahmani, Aliti, Kololli; Shala, V. Berisha: Hadergjonaj, Celina, Rashica; Muriqi.


Mali i Zi: Pas pak..

/GAZETAFLASH24/

Loading...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu