Padyshim që është njëra ndër vajzat më të përfolura në instagram shkruan GazetaFlash24.

Bloggerja Festa Qoqaj është njëra ndër vajzat më seksi shqipatare.

Njëkohësisht ajo merret me reklamimin e veshjeve të brendeve të ndryshme vendore e ndërkombëtare dhe është fytyrë televizive me disa emisone të realizura më herët në T7.

Ajo çfarë bie shumë në sy janë “pozat provokative” të Prizrenases.Më poshtë mund ti shini 5 nga fotot e shumta të saj/GazetaFlash24.net/

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu