Konferenca e radhës ndaj ish-krerëve të UÇK-së më 13 ose 14...

Ka përfunduar seanca e radhës ndaj ish-krerëve të UÇK-së në Hagë. Gjykatësi i procedurës paraprake Nicolas Guillou, ka propozuar...

Syla: Ju kom thonë që “gërrnaçat” me kerre të ‘rent a...

Gazetari Valon Syla ka reaguar pas lajmeve se dy shqiptarë të Kosovës janë gjobitur nga Policia e Shqipërisë pas vozitjes me shpejtësi...

Parathënie e romanit: “Një grua me emrin ANNA” Nga studiuesja dhe...

Autorja që në fillim të romanit vendos të na njohë me perceptimin e personazhit kryesor, ku shfaq “DILEMËN” e saj të shumëfishtë,...

MOTI

Kosovo
scattered clouds
24.8 ° C
26.1 °
24.5 °
48%
2.1kmh
40%
Sat
27 °
Sun
28 °
Mon
30 °
Tue
32 °
Wed
34 °

SPORT

SHOWBIZ

MË TË LEXUARAT

TEKNOLOGJI

SHËNDETËSI

FLASH24+

FLASH24 PUNË

HOROSKOPI

AUTO